جهت اطلاع از شرایط فروش با شرکت تماس بگیرید.

برای نخستین بار در ایران ، تمامی واحدهای آپارتمانی و ساختمان های ساخته شده توسط گروه ساختمانی ایده با گارانتی پنج ساله ی بدون قید و شرط به متقاضیان و خریداران محترم واگذار می گردد.
گارانتی شامل تمامی تاسیسات گرمایشی و سرمایشی، نم احتمالی، افتادن و رها شدن کاشی و سرامیک ها در سرویس ها و آشپزخانه ،نمای ساختمان ،تمامی کابینت ها ، یراق آلات مربوطه، سیم کشی های برقی دخلی و خارجی می باشد.
لوازم مصرفی همانند لامپ ها و روشنایی ها شامل گارانتی نمی باشد.
عدم استفاده صحیح که موجب تخریب و یا شکسته شدن اجزای ساختمان به صورت ارادی انجام پذیرد جزو گارانتی این شرکت محسوب نمی شود .

با توجه به حضور بلند مدت این شرکت در عرصه ساخت شهرک های ویلایی، همواره پیشنهادات جذاب فروش املاک مستقل ویلایی در ابعاد و متراژ گوناگون با قیمت های ایده آل از سوی مالکین به این شرکت پیشنهاد می گردد.

ما پس از بررسی قیمت پیشنهادی فروشنده، اسناد مالکیت، موقعیت و محل قرارگیری ساختمان ، بافت فرهنگی منطقه، کیفیت ساخت و نوع سازه، عمر بنا، شرایط ساختمان های مجاور و غیره ، مناسب ترین گزینه هارو از هر حیث انتخاب و اقدام به خرید این ساختمان ها نموده و پس از عملیات بازسازی و تغییرات اساسی جهت فروش مجدد به متقاضیان و خریداران جدید به بازار عرضه می نمائیم.

شما می توانید با سرمایه گذاری در خرید ویلاهای مستقل جزو شرکای ما باشید تا پس از خرید، بازسازی و فروش ساختمان در سود حاصل از این فرآیند با گروه ساختمانی ایده شریک باشید.

لطفاً جهت کسب اطلاعات دقیق تر از نحوه سرمایه گذاری در ویلاهای مستثل با ما تماس بگیرید.

نشانی دفتر مرکزی: تهران – خیابان ولیعصر – خیابان کاج آبادی پلاک 77 طبقه چهارم – واحد 44

 تلفن: 22020480 (خط ویژه)

نشانی دفتر مرکزی: تهران – خیابان ولیعصر – خیابان کاج آبادی

پلاک 77 طبقه چهارم – واحد 44

تلفن: 22020480 021(خط ویژه)

ایمیل: info@tih.co.ir