ما به عنوان اولین شرکت وارد کننده سازه های پیش ساخته چوبی (ویلاهای چوبی) از سال 1388 فعالیت قانونی و رسمی خود را در زمینه صادرات و نصب این نوع سازه ها در کشور آغاز نموده ایم و همچنین نماینده رسمی دو شرکت معتبر تولید کننده سازه های پیش ساخته چوبی از کشور های بلاروس و اوکراین هستیم.

ما طی سالهای 1388 تا 1391 با رزومه ای مستند و قابل رویت اولین سازه های تمام چوب را در ایران اجرا نموده ایم که می توانید برخی از نمونه های اجرا شده در آرشیو تصاویر مربوط به این بخش ملاحظه فرمائید.

گروه ساختمانی ایده قبل از جهش ناگهانی نرخ ارز از 850 تومان به 3500 تومان بیشترین حجم واردات ویلاهای پیش ساخته چوبی را به کشور داشته و تعداد قابل توجهی از این نوع سازه ها را در مناطق مختلف کشور اجرا نموده است .

لازم به توضیح است، پس از افزایش ناگهانی نرخ ارز ویلاهای چوبی دیگر صرفه اقتصادی نداشته و در عرصه رقابت با سازه های فلزی یا بتنی برای مصرف کنندگان جذاب نبوده است.

ما ویلاهای چوبی را از مساحت 70 تا 400 متر مربع و با قطر دیواره های 4 الی 18 سانتیمتر به صورت بسته بندی از کشورهای فوق الذکر وارد نموده و در ایران توسط نیروهای آموزش دیده شرکت صرفا اقدام به مونتاژ آنها می نمودیم.

تمامی چوب های مصرفی در ساختمان های چوبی فرآوری شده و ضد حشرات موذی و موریانه بوده اند، همچنین قبل از نصب تمام سطوح سازه با رنگهای ” Osmo ” آلمانی جهت عايق آتش و رطوبت پوشيده مي شدند و سپس در محل مورد نظر نصب و مونتاژ می شوند.

هم اکنون نیز با توجه به اعتبار نمایندگی این شرکت و حفظ پل ارتباطی با شرکت ها ی فوق الذکر امکان طراحی، ساخت، واردات و نصب ویلاهای پیش ساخته چوبی صرفاً جهت سفارشات خاص (متراژ زیر بنایی 200 متر مربع به بالا) مقدور و میسر است.

شما می توانید جهت کسب اطلاعات دقیق تر با ما تماس بگیرید.

برای نخستین بار در ایران ، تمامی واحدهای آپارتمانی و ساختمان های ساخته شده توسط گروه ساختمانی ایده با گارانتی پنج ساله ی بدون قید و شرط به متقاضیان و خریداران محترم واگذار می گردد.
گارانتی شامل تمامی تاسیسات گرمایشی و سرمایشی، نم احتمالی، افتادن و رها شدن کاشی و سرامیک ها در سرویس ها و آشپزخانه ،نمای ساختمان ،تمامی کابینت ها ، یراق آلات مربوطه، سیم کشی های برقی دخلی و خارجی می باشد.
لوازم مصرفی همانند لامپ ها و روشنایی ها شامل گارانتی نمی باشد.
عدم استفاده صحیح که موجب تخریب و یا شکسته شدن اجزای ساختمان به صورت ارادی انجام پذیرد جزو گارانتی این شرکت محسوب نمی شود .

جهت اطلاع از شرایط فروش با شرکت تماس بگیرید.

نشانی دفتر مرکزی: تهران – خیابان ولیعصر – خیابان کاج آبادی پلاک 77 طبقه چهارم – واحد 44

 تلفن: 22020480 (خط ویژه)

نشانی دفتر مرکزی: تهران – خیابان ولیعصر – خیابان کاج آبادی

پلاک 77 طبقه چهارم – واحد 44

تلفن: 22020480 021(خط ویژه)

ایمیل: info@tih.co.ir