منطقه نور یکی از زیباترین مناطق استان مازندران است که مملو از جنگل های انبوه و طبیعی دل انگیز است. گروه ساختمانی ایده در مناطق ونوش، سیسنگان، رویان و آب پری مجموعه های ویلایی موفقی ساخته است.

زمینی به مساحت 16 هزار متر مربع در ابتدای ورودی جاده چمستان و در مجاورت مجموعه ویلایی دشت نور قرار دارد که شامل 16 قواره 800 الی 1000 متری است که با شرایط نقد و اقساط به فروش می رسد.

نشانی و موقعیت ملک :

مازندران، تقاطع کمربندی نور- رویان، چمستان، کیلومتر 3 جاده چمستان ، در مجاورت مجموعه ویلایی دشت نور

مساحت زمین :

مساحت کل زمین 16 هزار متر مربع شامل 18 قواره زمین 800 الی 1000 متری می باشد که در فروش مرحله اول 6 قطعه از کل مجموعه به فروش می رسد.

امکانات زمین :

مجاورت مجموعه دشت نور، آب، برق، گاز، تلفن و جاده آسفالت قطعات با دیوارکشی تحویل می گردد.

جهت کسب اطلاعات دقیق تر با ما تماس حاصل فرمائید.

جهت اطلاع از شرایط فروش با شرکت تماس بگیرید.

برای نخستین بار در ایران ، تمامی واحدهای آپارتمانی و ساختمان های ساخته شده توسط گروه ساختمانی ایده با گارانتی پنج ساله ی بدون قید و شرط به متقاضیان و خریداران محترم واگذار می گردد.
گارانتی شامل تمامی تاسیسات گرمایشی و سرمایشی، نم احتمالی، افتادن و رها شدن کاشی و سرامیک ها در سرویس ها و آشپزخانه ،نمای ساختمان ،تمامی کابینت ها ، یراق آلات مربوطه، سیم کشی های برقی دخلی و خارجی می باشد.
لوازم مصرفی همانند لامپ ها و روشنایی ها شامل گارانتی نمی باشد.
عدم استفاده صحیح که موجب تخریب و یا شکسته شدن اجزای ساختمان به صورت ارادی انجام پذیرد جزو گارانتی این شرکت محسوب نمی شود .

شما می توانید از روند سرمایه گذاری گروه ساختمانی ایده بر روی برخی از زمین های مستقل به منظور ساخت مجموعه های ویلایی و یا تفکیک قانونی اراضی با کاربری ساخت در این قسمت، با ما شریک باشید.

قطعات زمین در ابعاد و متراژ گوناگون و در موقعیت های متفاوت از سوی فروشندگان و مالکین به این شرکت پیشنهاد می گردد که پس از انجام کارشناسی های دقیق اقدام به خرید بهترین گزینه های پیشنهادی خواهیم کرد.

زمین های خریداری شده پس از احیاء و آماده سازی و انجام عملیان تفکیک مجدد را جهت فروش به منقاضیان و خریداران محترم به بازار عرضه می گردد.

شما می توانید با سرمایه گذاری در این بخش در سود ما شریک باشید.

لطفاً جهت کسب اطلاعات دقیق از نحوه سرمایه گذاری در زمین های مستقل با ما تماس بگیرید.

نشانی دفتر مرکزی: تهران – خیابان ولیعصر – خیابان کاج آبادی پلاک 77 طبقه چهارم – واحد 44

 تلفن: +982122020480(خط ویژه)

نشانی دفتر مرکزی: تهران – خیابان ولیعصر – خیابان کاج آبادی

پلاک 77 طبقه چهارم – واحد 44

تلفن: 22020480 021(خط ویژه)

ایمیل: info@tih.co.ir