گروه ساختمانی ایده فعالیت خود را از سال 1383 در زمینه صنعت و تجارت ساختمان آغاز نموده و طی دو دهه گذشته، با فعالیت مستمر و بدون وقفه، با کسب تجربیات ارزشمند و ملموس (علمی-عملی) توانسته است جایگاه تثبیت شده ای در عرصه ساخت وساز با بیشترین میزان رضایت خریداران کسب نماید.

ما تلاش کرده ایم بارعایت بالاترین استانداردها کیفیت پروژه هایمان اعم از مسکونی ، تجاری، اداری و ویلایی را به شکل چشمگیری ارتقا داده و جدیدترین و بروزترین تکنیک ها و متد ها را در این مسیر به خدمت گیریم.

گروه ساختمانی ایده متعهد و مصمم است که در تجارت و صنعت ساختمان توسعه ی سازمانی یافته و بتواند در داخل کشور و همچنین فراتر از مرزها به ارائه خدمات و انتقال تجربیات خود بپردازد.

ما با حساسیت فراوان و در بالاترین سطوح تمامی موارد حقوقی و کیفی مرتبط با خدمات مان را تحت نظر داریم تا خریداران، سرمایه گذاران ،شرکاء و مصرف کنندگان راضی و خشنود گروه ساختمانی ایده به شکلی هدفمند توسعه وتکثیر یابند.

در پایان مایه افتخار، خرسندی و شعف ماست که شما هم به جمع مشتریان گروه ساختمانی ایده پیوسته، از خدمات این مجموعه آنطور که شایسته شما عزیزان است بهره مند شوید.

مدیر عامل و رئیس هیئت مدیره :

فرشاد فرخ پور

نشانی دفتر مرکزی: تهران – خیابان ولیعصر – خیابان کاج آبادی

پلاک 77 طبقه چهارم – واحد 44

تلفن: 22020480 021(خط ویژه)

ایمیل: info@tih.co.ir